ul. Fabryczna 7, 43-100 Tychy
Call us: + 48 601 420 338
Close
ul. Fabryczna 7 43-100 Tychy
+ 48 601 420 338

Stocznia jachtowa

Stocznia jachtowa Respect Yachting planuje uruchomić linię produkcyjną katamaranów pozwalającą na wykorzystanie najnowszych  komponentów  do produkcji kompozytów oraz starej szkoły szkutniczej co pozwoli  na uzyskanie jednostek pływających niezawodnych w każdych warunkach pogodowych.

Zaangażowanie oraz wiedza naszych pracowników i wsparcie technologiczne firmy C-L dystrybutora materiałów do produkcji laminatów pozwalają uzyskać wyroby, które spełnią najwyższe standardy jednostek pływających. Nasi pracownicy posiadają dogłębną wiedzę  z zakresu zarządzania produkcją oraz praktyczną wiedzę w produkcji jachtów  z laminatów  zdobyte w angielskich stoczniach. Wspierającym technologicznie naszą produkcję ze strony firmy C-L jest Jerzy Miśków uznany ekspert w dziedzinie produkcji tworzyw sztucznych.

Projektantem katamaranów z serii Performance Cat 40 jest Stefan Ekner konstruktor z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu jachtów o różnym przeznaczeniu w tym katamaranów żaglowych.

Katamarany budowane w stoczni jachtowej Respect Yachting z serii Performance Cat 40 są unikalnym projektem szybkich jachtów żaglowych w połączeniu z komfortowo zagospodarowaną otwartą przestrzenią na pokładzie.

Możliwość zadaszenia nad gondolą w każdych warunkach pogodowych daje poczucie bezpieczeństwa oraz niezwykłe warunki aranżacji przestrzeni na otwartym powietrzu.

Wszystkie katamarany stoczni jachtowej Respect Yachting będą budowane zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej.  Oznaczenie symbolem CE daje gwarancję, że wyrób przeszedł pozytywnie specjalistyczne badania i spełnia przewidziane dla niego podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa.

Phone: + 48 601 420 338
Fax: + 48 32 720 6453
43-100 Tychy
ul. Fabryczna 7